Zbigniew Cybulski

Zbigniew Hubert Cybulski

8,6
20 028 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Cybulski

Przekażę książkę o Zbyszku fanowi lub fance. Chodzi o publikację z 1969 roku, jest sporo zdjęć i ciekawostek. Odbiór osobisty w Warszawie. Oczywiście nie chcę żadnych pieniędzy ale fajnie by było, żeby książka po przeczytaniu znów powędrowała do innego fana (tak też ją otrzymałem).

Tak wygląda okładka: http://www.vivarium.com.pl/www/pliki//produkty/bec3af4bdefa5d722b9ebc5db6748ba9. jpg

filipszarecki

Witam,
jeśli oferta jest aktualna, to z ogromna przyjemnością !!! W zamian mogę zrewanżować się moim wspomnieniem z dosyć niesamowitym spotkaniem z synem Zbyszka Cybulskiego.
Mieszkam pod Poznaniem, ale dość często jestem w Warszawie, więc na pewno uda mi się zorganizować osobisty odbiór.
Proszę o kontakt na tel: 500 111 802
lub mail: dawidbar@tlen.pl
pozdrawiam: Dawid Bartkowiak

dawidbar

Oooo, to w takim razie, jeśli ją przeczytasz, możesz mi ją przekazać/pożyczyć. Mieszkam w Poznaniu, także sądzę, że nie byłoby dużych problemów z jej dostarczeniem. :)

ahura15

Jeśli jesteś zainteresowany to podrzuć maila albo pisz na maila filipszarecki@outlook.com - dawidbar nie odpowiada na maile. :)

filipszarecki

Oczywiście, że jestem! :) aserehe14@wp.pl :)

ahura15

Dla tych co na książkę się nie załapali albo załapali ale chcą zobaczyć trochę zdjęć Zbycha to łapcie http://fototeka.fn.org.pl/ - tu jest ich cała masa. :)

filipszarecki

Witam,
bardzo przepraszam za długą nieobecność na forum i w związku z tym "zakiszenie" książki o Zbyszku Cybulskim. A zatem do rzeczy - kto z Was chciałby uzupełnić trochę swojej wiedzy o Cybulskim proszę o info na mail: dawidbar@tlen.pl
Po przeczytaniu oczywiście prośba o przekazanie książki do rąk kolejnej zainteresowanej osoby :)
pozdrawiam:
Dawid

dawidbar

Witaj!
Jeżeli to dalej aktualne - mail leci.Rewelacyjna inicjatywa z tym przekazywaniem sobie książki.Taka...niedzisiejsza.Bezinteresowna.Miło coś takiego zobaczyć.
Pozdrawiam :)

Rivarius

jeśli książka jest w obiegu to ja chętnie stanę po nią w kolejce :)

k8ty

ja też

Rivarius

Witam, można widzieć w którym miejscu lub u którego użytkownika obecnie znajduje się książka?
Pozdrawiam!

dawidbar

Witam, można widzieć w którym miejscu lub u którego użytkownika obecnie znajduje się książka?
Pozdrawiam!

dziuzeppe

Witam, jak książka się znajdzie to jestem również zainteresowany.
Ps. świetna inicjatywa!

IgorWawa

Witam, chciałabym odebrać książkę po Igorze i później przekazać gdzieś dalej w Krakowie :)

czarnasznurowka

Cześć. Jeśli oferta aktualna, chciałabym odebrać książkę w Krakowie i przekazać dalej w Gdańsku

Caramelia

Również z chęcią przeczytam i podam dalej, adrianna.wycislo@gmail.com

dawidbar

Witam, również jestem zainteresowana! natbrzez@gmail.com

dawidbar

Witam. Jeśli książka jest nadal w obiegu, również z chęcią skorzystam z lektury i przekażę dalej. Mój mail airiis676@gmail.com

kathi

podbijam!
ewelina.moskal92@gmail.com

filipszarecki

przeurocze : )

filipszarecki

jestem zainteresowana :)

carolina_liar

kupisz na allegro za 10-11 zł z wysyłką, aktualnie jest kilka ofert

Skaterek

tak, zamówiłam przedwczoraj, ale dzięki za info :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones