Zbigniew Cybulski

Zbigniew Hubert Cybulski

8,6
20 098 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Cybulski

Jaki film, w którym gra Zbigniew Cybulski jest waszym zdaniem najlepszy? Dziś widziałam w tv fragment filmu Pociąg oraz hmm.. nie pamiętam tytułu.. scena z filmu może wam coś powie :).. Była zabawa, tańce, wódka... bohater grany przez Pana Zbigniewa nie chce pić. Wyłącza muzykę, sprzeciwia się wszystkiemu co się tam dzieje. Pada w jego ustach coś jak "ciągle kac, kac, kac" czy tam codziennie.. nie pamiętam dokładnie. Zostaje oczywiście wyrzucony przez chłopaków (kolegów).............. wiecie o jaki film może chodzić? a jeśli tak, polecacie obejrzeć?

Będę wdzięczna za polecone mi tytuły.. najlepiej takie filmy, które mogę gdzieś dopaść w sieci :)

Z góry dzięki.

nikitka8

Nie wiem, o jaki tytuł chodzi, ale polecam: "Do widzenia, do jutra", "Ósmy dzień tygodnia", "Jak być kochaną".

nikitka8

Film o którym piszesz to "Koniec nocy". Polecam "Salto".

nikitka8

Ja polecam filmy "Pociąg"; "Niewinni czarodzieje", "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Sam pośród miasta", "Popiół i diament"... Co tu dużo pisać warto obejrzeć jak najwięcej :).

nikitka8

"MISTRZ" Jerzego Antczaka,
"CAŁA NAPRZÓD" Stanisława Lenartowicza!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones