Zbigniew Cybulski

Zbigniew Hubert Cybulski

8,6
20 098 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Cybulski

Cybulski a biseksualizm

użytkownik usunięty

Ostatnio na "Wikipedii" znalazłam informację o rzekomym biseksualizmie Cybulskiego.
Zdaję sobie sprawę, że do informacji, zawartych na tym portalu należy podchodzić z pewną
dozą sceptycyzmu, jednak muszę przyznać, że ta informacja mnie zainteresowała. Czy ma
ktoś może potwierdzone informacje na ten temat?

użytkownik usunięty

Zigbiew Cybulski nie byl nigdy biseksualizmem.
Wikipedia jest tak dokladna jak radzieckie zegarki.
Stanowczo odradzam korzystanie z niej.
Przez ten cynizm byl wyrafinowanym i chlodnym kochankiem.
Wiele jego partnerek filmowych bylo jego partnerkami zyciowymi.
Wiele kobiet skrzywdzil jako ostatni amant kina polskiego.
Niewiele pozostawalo mu dluznych robiac nawet swojego czasu z niego homoseksualiste.
Polecam zapoznanie sie z biografia.

Co do biografii - znacie może jakąś DOBRĄ I WIARYGODNĄ biografię Cybulskiego? Ja szukałam, ale niestety niczego nie znalazłam.

użytkownik usunięty
nevout

Zbigniew Cybulski Biografia K.Eberhardt

Dziękuję : ) Wiesz może, gdzie mogę nabyć tę książkę? Będę bardzo wdzięczna.

użytkownik usunięty

Tak też myślałam, dziękuję za informację.

Dziwne, bo dziesiątki osób we Wspomnieniach o Zbyszku Cybulskim ("Cześć Starenia" opracowane przez Mariole Pryzwan) twierdzą, że Zbyszek był raczej nieśmiały wobec kobiet i zdecydowanie nie był typem amanta (w przeciwieństwie do Kobieli, jego dobrego kolegi i współpracownika). Nie ma tam też nic o rzekomym biseksualizmie aktora.

użytkownik usunięty
szczawik151

Po pierwsze owa książka o której piszesz została wydana w 2007 roku.
Ta o której ja napisałem wyżej w 2006 roku.
Po drugie był raczej nieśmiały to gdybanie i nic więcej.
Po trzecie o biseksualizmie nic nie pisałem.

Po pierwsze, to nie wiem jakie znaczenia dla dyskusji ma rok wydania, którejkolwiek z pozycji.
Po drugie, wyrażenie "Wiele kobiet skrzywdzil jako ostatni amant kina polskiego" w żaden sposób nie sprawia wrażenia gdybania, mało tego - jest raczej postawianiem tezy.
Po trzecie - nie pisałem, że pisałeś o bisekusalizmie. Po prostu post był odpowiedzią na Twój post, bo zacząłem go pisać, jako odpowiedź na Twoją tezę o Cybulskim - amancie.

użytkownik usunięty
szczawik151

To że jedna jest zbiorem filmografii bardziej niż biografią Zbigniewa Cybulskiego.
Jak skrzywdził kobiety w takim sensie jak rozumiem że skrzywdził to jak mógł być nieśmiały?
Naucz się czytać ze zrozumieniem choć tyle zanim znów wdasz się w dyskusje ze mną.
Pozdrawiam.

Ta książka o której ja pisałem nie jest zbiorem filmografii, jest zbiorem wspomnień, o czym świadczy sam tytuł; być może ta o której Ty pisałeś jest zbiorem filmografii - nie wiem bo nie czytałem jej, więc nie rozumiem skąd te nerwy, kolego.

Co do Twojego, trochę nieczytelnego zresztą, pytania - myślę ze to nie problem być nieśmiałym i krzywdzić kobiety. Mniej prawdopodobne jest natomiast bycie jednocześnie nieśmiałym i amantem. I pisałem o tym, bo większość osób we Wspomnieniach o Cybulskim, rzeczonej książce, pisała o Zbyszku, jako o osobie nieśmiałej, Ty natomiast twierdziłeś, że był amantem. I to nie JA twierdze ze był nieśmiały, tylko to wynika z tej książki.

I zanim zaczniesz imputować, że niby nie umiem czytać ze zrozumieniem i próbować mnie obrażać, to zrozum, że nie każdy komentarz do Twojej wypowiedzi, musi być od razu obrazą Twojej osoby. Nie wiem o co się tak spinasz, burzysz i wypominasz co po pierwsze, co po drugie.

szczawik151

ludzie co wy piszecie?
przeciez ktos, jakis zazdrosnik jakies bzdety w necie wypisuje i tak mu opinie nawet tym tematem zepsuliscie,


sam mam ksiazke pt:

"o Zbigniewie Cybulskim zbrane wspomnienia z życia aktora" z 1969r i nic tam takiego niema, wikipedia jest nic niewarta, gdyz nawet byle smarkacz moze wprowadzac w niej zmiany

Krótko mówiąc: BZDURY.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones