Krystyna Stypułkowska

8,4
946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Stypułkowska

i specjalnie dla niej, mimo iż padam ze zmęczenia obejrze "Niewinnych czarodziei". No i dla młodego Romka P.

Sekaty

I słusznie..

Sekaty

Oni wszyscy "niewinni czarodzieje" byli wtedy piękni i młodzi.
Fajnie się na nich patrzy.

mulholland_2

heh:) i dobrze,że się o nich nie zapomina. Istnieje zespół muzyczny "niewinni czarodzieje" , grają głównie nu-jazz, słyszałam ich kawałek w Trójce, jest czego posłuchać, wmontowali weń dialogi z tego filmu , polecam

Sekaty

Warto! ''Oni wszyscy'',a teraz coz. Wrocilam sobie wczoraj do tego filmu, 3/4 obsady juz niestety opuscila ten swiat. Mamy za to Karolaka, Kozuchowska i klan Krolikowskich, mlodziez zachwyca sie gniotem w stylu ''Sali samobojcow'', a Polanskiego niszcza jako pedofila (chociaz sam opisal ta sytuacje w swojej autobiografii). I jeszcze Quentin Tarantino robi film na podstawie jego osobistej tragedii - wg. mnie mocno niesmaczne.

Uwielbiam ogladac filmy z mlodym Chritopherem Walkenem (troche pozniejszy rocznik, bo '49), ale na ''Niewinnych czarodziei'' patrzy sie naprawde milo.

Hellyspring

Obejrzałem Niewinnych czarodziei przez ciekawość, którą zasugerował mi Andrzej Idon Wojciechowski w filmie Jazz na Kalatówkach. Po tylu latach film robi wrażenie a w szczególności gra Krystyny Stypułkowskiej i jej mimika twarzy. W obecnym filmie taka gra aktorska nie jest spotykana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones