PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3959}

Kochać

Att älska
7,7 114
ocen
7,7 10 1 114
Kochać
powrót do forum filmu Kochać

zbiorach? Mam na wymianę La pouppe z Cybulskim!

Przypalowiec

Znalazłeś ten film może? Wiem, że to raczej niemożliwe, skoro nawet sam reżyser nie ma kopii filmu, ale może natknąłeś się gdzieś na jakąś wersję nagrywaną z telewizji etc.? ("La poupee" gratuluję, sama szukam tego filmu).

Przypalowiec

Niestety film nigdy nie wyszedł na dvd, ale niektóre kina mają taśmy pochodzące z okresu kiedy wchodził do polskich kin i wczoraj film był puszczany w katowickim kinie Kosmos z okazji obchodów 50 rocznicy śmierci Cybulskiego. Mogę powiedzieć, że był wtedy w najwyższej formie, zagrał fantastycznie i razem z Andersson wypadli bardzo przekonująco.

loup_

Chętnie obejrzałbym piracką wersję nagrywaną po partyzancku na zwykłą kamerę, z ręki, bezpośrednio z obrazu w kinie. Pewnych rzeczy po prostu nie da się przeskoczyć. Rozmawiałem nawet z reżyserem tego filmu. Kopię można obejrzeć też gdzieś na uniwersytecie czy jakiejś czytelni, bodajże w Sztokholmie. Jak dla mnie to kpina.

Przypalowiec

Jest ponoć jakiś problem z prawami autorskimi do tego filmu i stąd to.

ocenił(a) film na 8
loup_

Ja też go widziałem na przeglądzie w kinie studyjnym i była to kopia z Filmoteki Narodowej, gdzie na pewno ten film posiadają. Był to przegląd kina szwedzkiego, gdzieś ze 15 lat temu, więc podejrzewam, że kopia z Filmoteki Narodowej jest na taśmie 35 mm, bo kino to kino wtedy jeszcze chyba nie miało projektora cyfrowego, ani Blu-ray. Gdyby rzeczywiście tak było, że kopia jest na taśmie 35 mm, to z tego co mi wiadomo Filmoteka Narodowa nie ma za bardzo możliwości, aby ten film scyfryzować. Czyli jakby "dupa blada", bo gdzie teraz jeszcze wyświetlają filmy na 35???

Przypalowiec

Czy kiedykolwiek uda się komuś ten film zdobyć?:(

użytkownik usunięty
Przypalowiec

Jest na YouTubie, bez tłumaczenia ale i tak beznadziejny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones