Zbigniew Cybulski

Zbigniew Hubert Cybulski

8,6
20 148 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Cybulski

Dlaczego tak mało słychać o Cybulskim. Nie widać filmów z jego udziałem ani w kinie ani w telewizji. Pamięć ludzka jest ułomna.

użytkownik usunięty
Jerzy_Zemla

piekni 20letni
jak nie ma filmow ? przeciez na tvp1 w cyklu piekni 20letni od kilku juz tygodni leca filmy z Cybulskim (czwartki 23:40 - za 20 min zacznie sie osmy dzien tygodnia wlasnie ;) ).

użytkownik usunięty

Stary, wala filmy najlatwiej wylapywane zamiast sypnac cos co znamy zaledwie z tytulow (film: Wraki, Trzy Starty, Lalka, Kochac, Ich Dzien Powszedni, Cala Naprzod; teatr tv: TOTALNA CISZA a nakrecil z 9 spektakli m.in. Podworko, Sammy, Arlekinada) Gdzie to wszystko jest? Mam dopiero 27 lat a boje sie ze cale zycie nie doczekam sie, trzeba jakis napad zrobic na archiwa czy co??!!!!!!!!!!!!

Minęło kilka lat od tych dramatycznych postów. Pojawiła się stacja KINO POLSKA, która do tej pory zaprezentowała większość z mniej znanych filmów Cybulskiego. I nie tylko jego... Tak więc skok na archiwa chyba nie będzie potrzebny. Dobra nasza :)

Vuzz

Czasami jak włączam Kino Polska to myślę nawet: "znowu Cybulski...":) i tak powinno być:)

użytkownik usunięty
Blondyn_103

Wczoraj włączyłeś , a akurat leciał "Jutro Meksyk" , więc nie dziw sie.

Dzisiaj na KINOPOLSKA o 15:00 "Pociąg" [powtórka o 00:40]
Jutro "Salto" [także na Kinopolska] [powtórka w środe o 06:05]
W śRODE "Milczenie" [na stacji Puls] W Czwartek , kolejna powtóka "Salta" , na Kinopolska , oraz 3 starty o 1:10 , także na tej stacji.




Tydzień z Cybulskim , ogłaszam za otwarty !

użytkownik usunięty

A , jeszcze jeden :

w Czwartek , na KULTURZE , "Pokolenie" , 09:30

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones