PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6624}
7,4 6 138
ocen
7,4 10 1 6138
8,0 9
ocen krytyków
Jowita
powrót do forum filmu Jowita

A ja myslalem ze Agnieszka tego Marka w barmie nakryla z Helena!
Wogle to bylem zaskoczony ze Aga kogos miala:)
A tak juz z innej beczki to ale wtedy byly czasy:) Przeciez Marek spal z prawie kazda dziewczyna ktora mial w pokoju !!!

użytkownik usunięty
tolekbanan13

tak robił, bo był znanym i uznanym sportowcem.. takie były czasy, że gdy 95% społeczeństwa żyła w syfie - propaganda promowała artystów, sportowców, itd.. nóż w wodzie to fajny przykład konfrontacji dwóch światów: zwykłego Polaka, któremu przyszło żyć w PRL i uznanego dziennikarza, który żył w niemal innym świecie

tolekbanan13

bardzo ciekawe ukazanie jak to kobieta wamp, kobieta potwor potrafi doprowadzic czlowieka do obledu, z wyladowaniem w wiezieniu wlacznie.

ocenił(a) film na 9
welts

Tekst Agi o uczuciu jakie zobaczyła w oczach Marka (!) Niesamowity film, co prawda moim zdniem Olbrychski troche go psuje, ale mimo to, cudny!

carl_ina

"Jowita" może nie jest najlepszym wyborem dla Olbrychskiegi, ale żeby zaraz on psuł film?

Hochimasaki

Olbrychski psuje film? IMHO jedna z jego lepszych ról.

karok47

"De gustibus non disputandum est" ale wg. mnie mogli wziąć kogoś innego zamiast Olbrychskiego do tej roli. A film bardzo dobry.

Hochimasaki

Moze troche nie pasuje grą aktorską, ale na pewno nie psuje filmu.

blady_chris

Film jest bardzo dobry :) A gdyby tak Olbrychskiego wymienić to byłby i świetny :)

bonanza1911

A mi Olbrychski nie przeszkadzał :)

ocenił(a) film na 8
bonanza1911

Mi również nie przeszkadza, a nawet uważam, że pasuje idealnie do tej roli. I muzyka jaka ładna:)

tolekbanan13

Może i spał, ale robił to z wdziękiem. A czasy, jak czasy. Byli asceci, przeciętni i chętni. Jak zawsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones